Zorunlu Trafik Sigortası

Aracınızı sigortalayın, yolda kalmayın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Zorunlu Trafik Sigortası

Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır. Türkiye'de trafiğe çıkan tüm araçların trafik sigortasının bulunması yasal bir yükümlülüktür.

Yalnız değilsiniz, destek ve çözümler Kositaş Sigorta'da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
3. Şahıs

Trafik sigorta poliçesi üçüncü şahıslara verilen maddi ve bedeni (sakatlık ve ölüm) zararları karşılar. Bu nedenle kendi aracınızda oluşan hasarlar trafik sigorta poliçesi kapsamında karşılanmamaktadır.

Card image cap
Karşı Araç

Üçüncü şahıslara ek olarak, bir kaza sonucunda karşı tarafın aracına verilecek zarardan doğan masraflar teminat altındadır.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.