Kasko

Aracınızı sigortalayın, yolda kalmayın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Kasko

Kara taşıtları sigortası ya da kısaca Kasko; bir aracın kaza geçirmesi, yanması, çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alan bir sigorta sözleşmesidir. Trafik sigortasından farklı olarak, poliçe sahibinin kendi aracının hasarını karşılar.

Yalnız değilsiniz, destek ve çözümler Kositaş Sigorta'da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Araç

Aracınızla yaptığınız kazalarda, çalınma, yolda kalma, doğal felaketler, anahtar çalınması, yanlış yakıt dolumu gibi durumlarda geçerlidir.

Card image cap
Araçtaki Yolcular

Araç kullanırken araçtaki yolcuların başına gelebilecek kazalarda karşılaşılan tedavi masrafları bu kapsamda değerlendirilir. Vefat veya sürekli sakatlık durumu da bu kapsam dahilindedir.

Card image cap
Doğal Afetler

Dolu, sel, deprem, fırtına, yıldırım, su baskını, toprak kayması gibi vakalarda aracın gördüğü zararları kapsar.

Card image cap
Karşı Araç - 3. Şahıs

Aracınızla karşı tarafa ve üçüncü kişilere vereceğiniz maddi veya fiziksel zararlarda Zorunlu Trafik Sigortası limitlerinin yetersiz kaldığı durumda oluşacak masraflar temin altındadır.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kara Araçları Kasko Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.