Konut Paket Sigortası

Evinize tam koruma sağlamak için tam zamanı!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Konut Paket Sigortası

Ev, ev eşya veya konut paket olarak da bilinen bu sigorta ile eviniz ve eşyalarınızın başına gelebilecek deprem, hırsızlık, yangın, su baskını gibi tehlikeler karşısında güvende olmasını sağlar. Konut sigortasını sahibi olduğunuz ev için yaptırabileceğiniz gibi kiracısı olduğunuz konutlarda da yapabilirsiniz.

Eviniz için en uygun destek ve çözümler Kositaş Sigorta'da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Siz ve Aileniz

Sadece sizin değil, evde yaşayan tüm aile bireylerinin de ev içerisinde yaralanması veya sakatlanması durumunda tedavi masrafları ve ambülans hizmeti teminat altındadır.

Card image cap
Eviniz

Evinizin içi ve apartmanın ortak kullanım alanları da dahil olmak üzere maruz kalabileceğiniz tüm fiziki ve doğrudan zararlar sigorta kapsamındadır.

Card image cap
Eşyalarınız

Giysiler, kişisel ve kilit altında korunması şartı ile ziynet eşyaları, elektronik cihazlar, beyaz eşyalar, eve ait tüm demirbaşlar sigorta kapsamındadır.

Card image cap
Komşular

İster kiracı olun ister ev sahibi, komşu evlerin sizden kaynaklı maddi hasarları ya da 3. şahıslara kazayla verilen zararlardan doğabilecek tazminat talepleri de teminat dahilindedir.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.