İşyeri Paket Sigortası

Sadece işyerini değil, çalışanlarını ve işletmenin içindekileri de güvence altına alın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvendesiniz!

İşyeri Paket Sigortası

İşyerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız İşyeri Paket Sigortası ile yangın, yangın sorumluluk, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha birçok riske karşı güvence altında. Teminat altına alınan yerler; bürolar, ofisler, satış yerleri, atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, ambar ve ardiyeler ve özellik arz eden mekanlar olabilir.

Şirketiniz için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
İşyeri

Bina, demirbaş, tesisat, 3. şahıs malları gibi rizikolarınızı Yangın, Yıldırım, İnfilak, Sel, Su Baskını, Fırtına, Yer kayması, Duman, Kara-hava-deniz taşıtları çarpması, Cam Kırılması, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve Terör, Kira kaybı, İş durması, Enkaz kaldırma gibi riskler karşısında işyeriniz teminat altında.

Card image cap
Çalışanlar

İlave teminatlar sayesinde çalışanlar da işyeri paket sigortası kapsamında güvence altına alınabilir.

Card image cap
İşyeri Emtea'lar

Mağazadaki mallardan dekorasyona, makinelerden elektronik cihazlara kadar tüm taşınır ve taşınmazlar teminat altındadır.

Card image cap
Sorumluluklar

Faaliyetinizde özel riskler taşıyor olabileceğiniz için, İşveren mali sorumluluk, 3. şahıs mali sorumluluk, Emniyeti Suistimal, Ürün Sorumluluk, Emtea Nakliyat teminatlarından da ek olarak yararlanabilirsiniz.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.