Yat ve Tekne Sigortası

Teknenizi tüm risklere karşı sigortalayın, kafanız rahat olsun!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Yat ve Tekne Sigortası

Kötü havaların yanı sıra karaya oturma, yangın, çalınma ya da çarpışma gibi durumlarda teknenin güvence altında olmasını sağlayan poliçe türüdür.

Yalnız değilsiniz, destek ve çözümler Kositaş Sigorta'da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Yat ve Tekne

Tekneyi oluşturan, gövde, karina ve teçhizatlar tekne poliçesi kapsamındadır. Kişisel eşyalar özel durumlarda sigorta şirketlerinin onayı ve belirlenen fiyat, şartlar ve limitler ile teminata dahil edilebilir.

Card image cap
Deniz Kaza ve Tehlikeleri

Batma, fırtına, yangın, çarpma, çarpışma, korsanlık, hırsızlık, karaya oturma gibi tüm deniz kazalarından dolayı meydana gelecek masraflar teminat kapsamındadır. Deprem, tsunami, yıldırım gibi doğal afetlerden dolayı zarar gören yatın onarım masrafları da teminat kapsamına alınır.

Card image cap
Servis Botu - Makine ve Teçhizat

Yat veya teknenin servis botlarının ya da makine veya teçhizatının çalınması durumunda poliçe devreye girer.

Card image cap
3. Kişilere Karşı Sorumluluk

Yatınızın ve teknenizin sebep olduğu kazalarda çevredeki tekne ve içerisindeki kişiler, liman, iskele, rıhtım gibi sabit ve hareketli cisimlere verilen zararlara karşı tam güvence.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tekne Poliçesi Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.