Nakliyat Emtea Sigortası

Nakliyat güvende olsun, kafanız rahat olsun!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Nakliyat Emtea Sigortası

Herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu vasıtalarıyla bir yerden başka bir yere taşınması sırasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları güvence altına alan sigorta türüdür.

Şirketiniz için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Mal - All Risks

Gemi, uçak, kamyon ya da tren gibi araçlarla taşınan mallar bu sigorta ile poliçede yer alan şartlar ve klozlar uyarınca bir kaza ya da bir olaya bağlı olarak fiziken zarar görmesi durumunda sigorta şirketi tarafından teminat altına alınır.

Card image cap
Taşıyıcı Sorumluluğu - FFL

Türkiye dahilinde karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının yaptıkları taşımalar ile ilgili, mal sahibine karşı mali sorumluluklarını, poliçede belirtilen şartlar ve limitler ile teminat altına alır.

Card image cap
Yurtiçi Blok Nakliyat

Yurtiçi taşımalarında senelik bildirim üzerinden poliçe yapılır ve taşınan mal teminata alınır. Bildirimler aylık sevkiyat listeleri olarak beyan doğrultusunda mevcut poliçeye ilave edilir.

Card image cap
Abonman Sözleşmesi

Önceden anlaşılan teminat limiti, şart, fiyat ve süre çerçevesinde yapılan tüm sevkiyatlar yükleme ihbarının yükleme öncesinde yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın teminat altındadır. Taşıyıcı firma ile sigorta şirketi arasında senelik bazda anlaşma sağlandığında, abonman sözleşmesi yapılarak özel fiyatlandırma yapılabilir.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Emtea Nakliyat Sigortası Genel Şartları

Kıymet Nakliyat Poliçesi Umumi Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.