Yurtdışı Seyahat Sigortası

Sigortanızı kolayca ve hızlıca yaptırın, seyahat hazırlıklarınızda keyfinize bakın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Yurtdışı Seyahat Sigortası

Seyahatleriniz için yaptığınız vize başvurusu sırasında (Schengen ve tüm dünya vizeleri başta olmak üzere) konsoloslukların istediği Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası seyahatiniz boyunca yaşayabileceğiniz acil sağlık harcamalarınızı teminat altına alır ve asistans hizmetleriyle hayatınızı kolaylaştırır.

Seyahatiniz için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Tıbbi Tedaviler

Sigortalı'nın aniden hastalanması veya yaralanması durumunda hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ile, ilgili doktorun yazdığı ilaçların masraflarını poliçe limitleri dahilinde teminat altındadır.

Card image cap
Tıbbi Nakil

Sigortalının aniden hastalanması veya yaralanması durumunda tıbbi durumuna en uygun araçla, tedavi için en yakın sağlık kurumuna ulaşımını sağlar. Poliçe kapsamındaki durumlarda, yatarak operasyon gerektiren tedavinin ardından taburcu sürecinde doktor raporuyla ambulans (hava ambulansı dahil) veya daimi ikametgaha ulaşım giderleri karşılanır.

Card image cap
Vefat Nakil Hizmetleri

Sigortalının poliçe kapsamında olan hastalıklar veya yaralanması sonucu vefatı halinde cenazenin defnedilmesi için Türkiye’deki daimi ikamet bölgesine nakli gerçekleştirilir.

Card image cap
COVID-19

Bu sigorta sizleri herhangi bir kaza veya hastalık durumundaki genel riskler ile COVID-19 da dahil olacak şekilde tüm pandemik hastalıklara karşı teminat altına alır. Ayrıca, yurtdışı seyahatiniz esnasında COVID-19 olduğunuz tespit edilmesi ve karantina altına alınmanız nedeniyle yurtdışında gerçekleşecek otel konaklaması, yemek ve giyim ihtiyacına ait giderler teminat altındadır.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.