Grup Sağlık Sigortası

Tüm ekibin sağlığını güvence altına almak için zaman kaybetmeyin!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
KOSİTAŞ SİGORTA İLE GÜVENDESİNİZ!

Grup Sağlık Sigortası

Şirketlere özel ve uygun fiyatlarla çalışanlarına yaygın anlaşmalı özel hastane ağında tedavi imkânı sunan Özel ve Tamamlayıcı Grup Sağlık Sigortası ile hem çalışanların hem işverenin kafası rahat.

Şirketiniz için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Yatarak Tedavi

Ameliyat, Ameliyatsız Yatış, Yoğun Bakım, Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Tedavi ve Tetkikleri, Trafik kazası sonrası Diş Tedavi, Küçük Cerrahiler ve Tıbbi Gözlem, Ameliyat Sonrası Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Evde Bakım, Tıbbi Malzeme, Suni Uzuv ve Ambulans teminatlarından yararlanabilirsiniz.

Card image cap
Ayakta Tedavi

Doktor muayenesi, İlaç, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Röntgen ve Laboratuar Tetkikleri ile İleri Tanı Yöntemleri teminatlarından faydalanabilirsiniz.

Card image cap
Annelik - Doğum

Hamilelik, Normal Doğum, Sezaryen, Doğum komplikasyonları; ayrıca tercihe göre gebelik rutin kontrollerinizi teminat altına alabilirsiniz.

Card image cap
Anlaşmalı Sağlık Kurumları

Sağlık hizmeti almak istediğiniz kurumları kendiniz belirleyebilir, böylece bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.