Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Her işin başı sağlık, bu yüzden sağlığınız tam olsun!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
KOSİTAŞ SİGORTA İLE GÜVENDESİNİZ!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Aileniz ve kendiniz için bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun sağlık sigorta planınızı oluşturabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kendinizi yalnız hissetmeyin, destek ve çözümler Kositaş Sigorta'da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Yatarak Tedavi

Ameliyat ve Ameliyatsız Yatış, Küçük Müdahale, Standart Oda Yatış ve Refakatçi, Yoğun Bakım, Koroner Anjiyografi, Kemoterapi/Radyoterapi ve Diyaliz teminatlarından yararlanabilirsiniz.

Card image cap
Ayakta Tedavi

Doktor Muayene (yıllık 8-10 adet), Laboratuar Tetkikleri, Görüntüleme, İleri Tetkik Yöntemleri ve Fizik Tedavi teminatları kapsam dahilindedir.

Card image cap
Genişletilmiş Asistans Hizmetleri

Genişletilmiş Asistans Hizmetleri kapsamında Psikolojik Danışmanlık Hizmeti, Diş Paketi, Doğum Teminatı, Check-Up Paketi, Diyetisyen Hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Card image cap
SGK ile Anlaşmalı Özel Sağlık Kurumları

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşmeli / protokollü olan sağlık kurumlarında geçerlidir.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.