Cep Telefonu Sigortası

Cebinizi düşünün, sigortasını yaptırın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Cep Telefonu Sigortası

Cep Telefonu Sigortası, artan cihaz bedelleri ve onarım fiyatlarına karşılık ekonomik bir çözüm. Sadece yeni cihazınızı değil, 2.el cihazları da kolayca sigortalayabilir, hasar anında özel çözüm hattımız ile anında hizmet alır, cihazınızı ücretsiz lojistik hizmeti ile tamire gönderir ve adresinize teslim alabilirsiniz.

Cebinizi koruma altına alan çözümler Kositaş Sigorta'da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Tamir - Onarım

Düşme, kırılma, kaza sonucu hasar, sıvı teması, hırsızlık, yüksek voltaj ve hatalı aksesuar kullanımı gibi cep telefonu ile ilgili herhangi bir arıza yaşadığınızda teminat altında olursunuz. Hem de tüm tamir ve onarım işlemleri yetkili servislerde yapılır, böylece ürün garanti kapsamından çıkmaz.

Card image cap
Lojistik Hizmeti

Garanti içindeki arızalar da dahil olmak üzere cep telefonunuz ile ilgili herhangi bir arıza olduğunda ücretsiz lojistik hizmeti alırsınız; böylece telefonunuz tamire gider ve tamir sonrası adresinize teslim alabilirsiniz.

Card image cap
Hırsızlık ve Tam Hasarda Eşdeğer Cihaz

Cihazınızın tamamen hasarlanması sonucu kullanılamaz hale gelmesi ve yedeği gerektiğinde, cihazınız eşdeğer (toplam sigorta bedelini ve cihazın ikinci el rayiç değerini aşmayan kıymette yeni veya yenilenmiş) bir cihaz ile ikame edilir.

Card image cap
Kolay Kurulum

Sadece cep telefonu numarası, TCKN ve IMEI bilgisi ile birlikte kolayca başvuru yapabilirsiniz; cihaz kontrolleri ve doğrulama işlemi sonrasında da poliçeniz aktive olur.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Elektronik Cihaz Sigortaları Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.