Sanat ve Antika Sigortası

Paha biçemediğiniz sanat eserlerinizi güvenceye alın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
KOSİTAŞ SİGORTA İLE GÜVENDESİNİZ!

Sanat ve Antika Sigortası

Değerli sanat eserlerini, antika eşyaları, heykelleri, tabloları ve mücevherleri teminat altına alan bu sigorta ile koleksiyonerler, toplam bedeli 1.000.000 USD ve üzeri kişisel eserlerini tek bir poliçe altında sigortalayabilir. Sanat sigortasından, koleksiyon sahibi bireylerin yanı sıra; sergi, galeri ve müzayede gibi ticari faaliyette bulunan kuruluşlar da yararlanabilir.

Kositaş Sigorta sanat severlerin ve koleksiyonlerlerin yanında!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Ana Teminatlar

Yangın, hırsızlık, deprem, sel, dahili su, kazaen kırılma gibi riskleri kapsayan bu ürün tüm dünyada geçerli "all risks" esaslı bir teminat sağlamaktadır.

Card image cap
Bedel ve Güvenlik

Eserlerin parça başı ve toplu olarak hesaplanan sigorta esas bedeline ve eserlerin bulunduğu adresteki güvenlik önlemlerinin yeterliliğine göre primler tespit edilir.

Card image cap
Fiyatlama

Riskleri yerinde teftiş edip potansiyel hasarları önceden tahmin ederek, alanında uzman eksperler ile birlikte mutabakatlı kıymet takdir raporu hazırlanır. Sanat eserlerinin değer listesi, kırılganlık durumu, bulunduğu adresin koşulları, güvenlik ve daha birçok kriter fiyatlamaya yön verir.

Card image cap
Restorasyon

Ana teminatların dışında, standart teminatlarda bulunmayan sanat eserlerine özel çizilme, yırtılma, sıvı dökülmesi ve nakliyeye bağlı riskleri teminat altına alınır. Bu kapsamda eserin restorasyon masrafları da karşılanır.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Emtea Nakliyat Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.