Siber Koruma Sigortası

İşletmenizi siber risklere karşı koruma altına alın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Siber Koruma Sigortası

Siber Sorumluluk Sigortası, siber saldırılar sonucu kuruluşların ilgili kanunlara uygun olarak maruz kaldığı tazminat sorumluluğu ile söz konusu kuruluşun bu saldırılar sonucu kendisinin katlanmak zorunda olduğu çeşitli masraflara ve bu kuruluşların siber saldırı sonucu maruz kaldığı iş durması zararına teminat sağlayan özel bir sigorta ürünüdür.

Şirketiniz için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Olaya Müdahale

Olayın araştırılması, mevzuata uyum ve yasal bilgilendirmeleri, yasal savunma giderleri ve idari para cezaları, kimlik hırsızlığı takip hizmetleri, itibar korunması için halkla ilişkiler faaliyetleri kapsar.

Card image cap
Eski Haline Getirme

Siber olay sonrası kaybedilen veri ve yazılımların olay meydana gelmeden hemen önceki mümkün olan en yakın hale getirme masrafları teminat altına alır.

Card image cap
Siber Şantaj

Bilgisayar sistemlerine zarar verme tehdidi ile yapılan fidye taleplerinin karşılanmasını sağlar.

Card image cap
Bilgi Güvenliği ve Gizliliği Sorumluluğu

3. kişilere ve çalışanlara ait gizli bilgilerin veya kişisel verilerin ihlali sonucu ileri sürülebilecek tazminat talepleri veya veri koruma mevzuatının ihlal edilmesi sebebiyle maruz kalınan tazminat talepleri ve cezaları kapsar.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.