Öğrenciler için Seyahat Sağlık Sigortası

Sigortanızı kolayca ve hızlıca yaptırın, seyahat hazırlıklarınızda keyfinize bakın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Öğrenciler için Seyahat Sağlık Sigortası

Eğitim amacıyla yurt dışına çıkan (Erasmus, uzun süreli eğitim, yüksek lisans, dil okulu vb.) öğrencilerin yaptırması gereken bir seyahat sağlık sigortasıdır. Yurt dışında öğrencilik süresince başınıza gelebilecek hastalık ve yaranlanma gibi acil durumlar için sizi teminat altına alır.

Öğrenciler için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Tıbbi Tedaviler ve Nakil

Sigortalının aniden hastalanması veya yaralanması durumunda hastane, ameliyat ve tedavi masrafları, ilgili doktorun yazdığı ilaçların masrafları ve tıbbi durumuna en uygun araçla, tedavi için en yakın sağlık kurumuna ulaşımı poliçe limitleri dahilinde teminat altındadır.

Card image cap
Kapkaç

Çanta, anahtar, nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, para ile ölçülebilir kıymetler 3. şahıslar tarafından gerçekleştirilebilecek gasp ve kapkaç olayları sonucunda çalınması ve hasarlanmasından meydana gelebilecek zararlar (olayın resmi makamlardan alınan belgeler ile ispatlanması şartıyla) limitler dahilinde teminat altındadır.

Card image cap
Refakatçinin Nakli ve Konaklaması

Sigortalının yurtiçi seyahati esnasında poliçe kapsamındaki acil hastalık veya yaralanma neticesinde tıbbi tedavi gereksinimi nedeniyle bir süre için hastanede yatması gerektiği durumda sigortalının belirleyeceği bir aile bireyinin hastanenin bulunduğu yere seyahati ve konaklaması organize edilecek ve masrafı ödenecektir.

Card image cap
Aile Üyesi Vefatı Sebebiyle Geri Dönüş

Sigortalı, yakın bir aile üyesinin (eşi, çocukları, ebeveynleri) ölümü nedeniyle seyahatini yarıda kesmek zorunda kaldığında sigortalının yurda dönüşünü organize edecek ve masraflarını limitler dahilinde karşılayacaktır.

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.