Ferdi Kaza Sigortası

Beklenmeyen risklere karşı bir adım önde olun!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Ferdi Kaza Sigortası

Sadece trafik kazalarında değil, ani ve harici bir olay sonucu sigortalının iradesi dışında, beklenmedik ancak herkesin başına gelebilecek kazalara karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alan, gaz teneffüsünden yanıklara, kırık-çıkıktan hayvan ısırmasına kadar pek çok olayı kapsayan bir sigortadır.

Beklenmeyen kazalara karşı, destek ve çözümler Kositaş Sigorta'da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Siz ve Aileniz

Geçirilen kaza sonucu kalıcı sakatlık veya vefat durumunda toplu tazminat ile kendiniz ve ailenizin geleceğini garanti altına alabilirsiniz.

Card image cap
Tedavi Masrafları

İstenmeyen bir kaza halinde tedavi masrafları da teminat altına alınır. Böylece size, tedavi masraflarını düşünmeden her şeyi yoluna koymak kalır.

Card image cap
Gündelik Tazminat

Sigortalı, kaza neticesinde geçici olarak çalışamayacak duruma düşerse, kendisine poliçede yazılı olan gündelik tazminat ödenir. Gündelik tazminat miktarı 200 gün süreyle ödenebilir.

Card image cap
Asistans Hizmetleri

Tıbbi nakil, ilaç sevki, refakatçinin nakli ve konaklama masrafları, tedavi sonrasında ikametgâha dönüşün sağlanması, vefat halinde cenazenin nakledilmesi, 1. dereceden akrabanın vefatı halinde ülkeye dönüş, acil mesajların iletilmesi gibi tıbbi bilgi ve danışmanlık sağlar.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.