Yabancılara Özel Sağlık Sigortası

Sağlığınızı güvence altına almak için zaman kaybetmeyin!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
KOSİTAŞ SİGORTA İLE GÜVENDESİNİZ!

Yabancılara Özel Sağlık Sigortası

Yabancılara Özel Sağlık Sigortası yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye'de ikamet edebilmesi ve sağlığını güvence altına alabilmesi için gereklidir. Sigorta süresi boyunca hastalık ve kaza sonucunda oluşacak sağlık giderlerini teminatlar dahilinde karşılar. Vize ve ikamet izni taleplerinde yaptırılacak Sağlık Sigortalarına ilişkin genelgede belirlenen asgari teminat yapısını veya fazlasını kapsamaktadır.

Kendinizi yalnız hissetmeyin, destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Yatarak Tedavi

Anlaşmalı kurumlarda sınırsız, anlaşmalı olmayan sağlık kuruluşlarında belirlenen limit ve oranlar dahilinde yatarak tedavi (Dahili ve Cerrahi Yatış, Kemoterapi/Radyoterapi/Diyaliz, Yoğun Bakım, Suni Uzuv, Küçük Cerrahi Müdahaleler, Acil tıbbi yardım) işlemlerinden kaynaklanan masraflar teminat altındadır.

Card image cap
Ayakta Tedavi

Doktor muayenesi, tahlil, röntgen, modern teşhis yöntemleri, görüntüleme ve laboratuar hizmetleri, fizik tedavi, yardımcı tibbi malzeme gibi ayakta tedavi masrafları belirlenen limitler dahilinde sigorta kapsamında değerlendirilir.

Card image cap
İlaç

Ayakta ve yatarak tedavide teminata dahil olan hastalıklarda ilaç harcamaları sigorta tarafından karşılanır.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.