Grup Hayat Sigortası

Hayatın beklenmedik gelişmelerine karşı güvence altında olun!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Grup Hayat Sigortası

Şirket aktif çalışanları için yapılan, dünyanın her yerinde geçerli bu sigorta ile vefat, sakatlık gibi üzücü durumlar yaşanması halinde poliçede belirtilen teminat tutarı kadar ödeme yapılmasını sağlar.

Şirketiniz için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Vefat

Vefat durumunda, sevdikleriniz kendilerine ödenecek para ile yaşam standartlarını devam ettirebilir. Bu teminata, deprem, sel, yer kayması gibi doğal afetler ve terör de dahildir.

Card image cap
Sürekli Sakatlık

Kaza sonucu bir sakatlık durumunda hayat standartlarınızı aynı şekilde devam ettirebilmenize katkı sağlar. Bu teminata, deprem, sel, yer kayması gibi doğal afetler ve terör de dahildir.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hayat Sigortaları Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.