Yurt İçi Seyahat Sigortası

Sigortanızı kolayca ve hızlıca yaptırın, seyahat hazırlıklarınızda keyfinize bakın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Yurt İçi Seyahat Sigortası

Yurt içi seyahatlerinizde sağlık veya kaza sonucu tedavi giderleri, yaralanma, ölüm veya hastalık nedeni ile sigortalının nakli, tarifeli uçuşlarda kaybolan bagajın bulunması, ulaştırılması gibi çok çeşitli teminatlar veren bir sigorta türüdür.

Seyahatiniz için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Tıbbi Tedaviler

Sigortalının aniden hastalanması veya yaralanması durumunda hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ile, ilgili doktorun yazdığı ilaçların masraflarını poliçe limitleri dahilinde teminat altındadır.

Card image cap
Tıbbi Nakil

Sigortalının aniden hastalanması veya yaralanması durumunda tıbbi durumuna en uygun araçla, tedavi için en yakın sağlık kurumuna ulaşımını sağlar. Poliçe kapsamındaki durumlarda, yatarak operasyon gerektiren tedavinin ardından taburcu sürecinde doktor raporuyla ambulans (hava ambulansı dahil) veya daimi ikametgaha ulaşım giderleri karşılanır.

Card image cap
Seyahat İptali

Ani, önceden kestirilemeyen, sigortalının iradesi dışındaki zorunlu nedenlere bağlı olarak seyahatin yapılamaması veya yarıda kesilmesi halinde seyahat için ödenmiş olan ücretler limitler dahilinde teminat altındadır.

Card image cap
Refakatçinin Nakli ve Konaklaması

Sigortalının, yurtiçi seyahati esnasında poliçe kapsamındaki acil hastalık veya yaralanma neticesinde tıbbi tedavi gereksinimi nedeniyle bir süre için hastanede yatması gerektiği durumda sigortalının belirleyeceği bir aile bireyinin hastanenin bulunduğu yere seyahati ve konaklaması organize edilecek ve masrafı ödenecektir.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.