3. Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası

Üçüncü şahıslara gelebilecek zarar ve ziyanlar teminat altında!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
KOSİTAŞ SİGORTA İLE GÜVENDESİNİZ!

3. Şahıs Sorumluluk Sigortası

3. şahısların ölmesi, yaralanması ve onlara ait mallarda maddi zarar ve ziyanlar meydana gelmesi sebebiyle, poliçede gösterilen sıfat, faaliyet ve hukuki münasebetlerinden dolayı, kendisine karşı, 3. şahıslar tarafından ileri sürülecek zarar ve ziyan taleplerinin neticelerine karşı, Türkiye Cumhuriyeti'nin hukuki sorumluluğa ilişkin mevzuatı hükümleri çerçevesinde belirlenen meblağlara kadar temin eder.

Şirketiniz için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Maddi Zararlar

Sigortalı kusuru sonucunda 3. şahısların vefat etmesi, yaralanması, sağlığının bozulması ve üçüncü şahıslara ait mallara gelebilecek maddi zararlar için teminat sağlar.

Card image cap
Manevi Zararlar

Sigortalı kusuru sonucunda 3. şahısların mahkeme kararıyla tanzim edeceği manevi tazminat talepleri ile ilgili oluşabilecek maddi hasarlar için teminat sağlar.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.