Devlet Destekli Sera Sigortası

Tarım Sigortası yaptırın, hasadınızı garanti altına alın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Devlet Destekli Sera Sigortası

Sera içinde yetiştirip gözünüz gibi baktığınız ürünlerinize zarar verebilecek fırtına ve hortumun, Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) entegre olarak çalışan ve sigortaya kabulü uygun görülen cam ve plastik seralara, sera içindeki teknik donanıma, konstrüksiyona, örtüye ve ürünlerinize vereceği zararlar teminat altında.

Çiftçiler için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Sera

Isıtma, havalandırma, gübreleme, ilaçlama ve sulama tesisatı gibi seranın esaslı unsuru sayılabilecek cihaz ve tesisatlar; seranın iskelet, örtü ve diğer yapı malzemeleri ve işçilik ücretleri; Dolu, Deprem, Taşıt çarpması ile Fırtına, Hortum, Yangın, Heyelan, Sel ve Su Baskını, Kar ve Dolu Ağırlığı riskleri (risk inceleme-değerlendirme sonucuna göre) teminat kapsamındadır.

Card image cap
Bitkisel Ürünler

Serada yetiştirilen bitkisel ürünler için risk inceleme ve değerlendirme sonucuna göre Dolu, Deprem, Taşıt çarpması ile Fırtına, Hortum, Yangın, Heyelan, Sel ve Su Baskını, Kar ve Dolu Ağırlığı riskleri teminat kapsamındadır. Sera içindeki ürünün üretim devresi sonunda ulaşması beklenen değeri de bu kapsamda değerlendirilir.

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devlet Destekli Sera Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.