İşveren Sorumluluk Sigortası

İstenmeyen kazalar karşısında güvence altında olun!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

İşveren Sorumluluk Sigortası

İşveren olarak görev alan herkes, İşveren Sorumluluk Sigortası'ndan yararlanabilir ve mesleki çalışmalarda 3. kişilere verilebilecek zararları teminat altına alır. 3. şahıslara gelebilecek zararlara karşı hem şahısları hem de şirketleri koruma altına almaktadır. Bu sigorta sayesinde, çalışanlarınıza daha güvenli bir çalışma ortamı sunabilirsiniz.

Şirketler için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Tazminat Talepleri

İşyerinde yaşanabilecek iş kazaları neticesinde işverenle sözleşmesi olan ve SGK'ya bağlı işçiler veya hak sahipleri tarafından işverenden istenebilecek, SGK'nın sağladığı yardımların üzerindeki ve dışındaki tazminat talepleri teminat altına alınmaktadır.

Card image cap
Dava Masrafları

Bu sigorta ile ilgili olarak bir dava açılması halinde, mahkeme ve dava masrafları ile avukatlık ücretleri de teminat dahilinde değerlendirilmektedir.

Card image cap
Çalışanlar

İşveren sorumluluk sigortası hizmetinden genel olarak işverenler yararlanabilmektedir ancak isteğe bağlı olarak çalışanlar da poliçe kapsamında sigortalanabilir.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşveren Sorumluluk Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.