İnşaat All Risks Sigortası

İnşa ettiğiniz geleceğiniz, onu da güvence altına alın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

İnşaat All Risks Sigortası

İnşaat All Risks Sigortası, müteahhit kuruluşlar için güvence sunan, yapı malzemelerinin inşaat alanına indirilmesinden, tesisin kullanılmaya başlamasına kadar geçen süre içinde, doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği geniş bir risk yelpazesini güvence altına almaktadır.

Şirketler için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Hangi Riskleri Kapsar?

Yangın, yıldırım, infilak, hava taşıtlarının çarpması, yangınla mücadele önlemlerinin neden olduğu hasarlar, elektriksel hasarlar, sel ve su baskını, yağmur, kar, çığ, fırtına, deprem, yer kayması, toprak çökmesi, kaya düşmesi, hırsızlık, idikkatsizlik, ihmal gibi riskler teminat altındadır.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnşaat Sigortası Genel Şartları (Bütün Riskler)

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.