Elektronik Cihaz Sigortası

İş yerinizde artık elekronik cihazlarınız güvence altında!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası ile işletmede bulunan elektronik cihazların beklenmedik ve ani olaylar sonucunda uğrayacakları zararlar teminat altına alınır.

Şirketiniz için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Sabit Elektronik Cihaz

İşletme personelinin veya 3. kişilerin ihmali, kusuru, hatası, dikkatsizliği veya sabotajından, kısa devre, yüksek voltaj ve endüksiyon akımının etkilerinden, deprem, fırtına, sel, seylap, yer kayması, toprak çökmesi gibi tabii afetlerden meydana gelen hasar bedellerini temin eder.

Card image cap
Taşınabilir Elektronik Cihaz

Sabit Elektronik Cihaz teminatına ek olarak, taşınabilir bilgisayarlar, laptoplar, tabletler, bilgi işlem merkezleri, ofis ekipmanları düşme ve çalınma hasarlarına karşı teminat altına alınır.

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Elektronik Cihaz Sigortaları Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.