Devlet Destekli Bitkisel Ürün Sigortası

Tarım Sigortası yaptırın, hasadınızı garanti altına alın!


Hızlı ve detaylı şekilde teklif verelim.

TEKLİF AL
Kositaş Sigorta ile güvence altındasınız!

Devlet Destekli Bitkisel Ürün Sigortası

Gece gündüz demeden çalışıp uğraştığınız, gözünüz gibi baktığınız hasadınızın hiç beklemediğiniz bir anda meydana gelebilecek doğal afetler sonucunda zarara uğramamanız için, sizi rahatlatacak bir güvencenizin olması adına bu ürün sayesinde emeğinizi teminat altına alabilirsiniz.

Çiftçiler için destek ve çözümler Kositaş Sigorta’da!

Kositaş Sigorta olarak teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve takibine, tüm evrelerde müşterilerimizi sigorta şirketleri nezdinde tecrübelerimiz ve birikimimiz ışığında en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz.

Neleri Kapsar?

Card image cap
Doğal Afetler

Tüm bitkisel ürünler için; Dolu, fırtına, hortum, yangın, deprem, heyelan, sel ve su baskınının ürünlerde neden olduğu miktar kaybı teminat kapsamına alınmaktadır.

Card image cap
Kalite Kaybı

Sofralık meyve ve sebzelerde Kalite Kaybı teminatı verilmektedir. Kalite Kaybı Teminatı ile dolu taneleri vuruşunun doğrudan doğruya yaş meyve, sebze ve çiçeklerde meydana getirdiği Kalite Kaybı hasarları teminat altına alınmaktadır.

Ek Teminatlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Bu sigorta ürününe ait hizmet ve avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortacılık mevzuatı kapsamında bu ürüne ait genel şartları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretiniz olması durumunda, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devlet Destekli Bitkisel Ürün Sigortası Genel Şartları

TEKLİF Mİ GEREKİYOR?

Hiç zaman kaybetmeden iletişim bilgilerinizi bize yollayın ve kısa süre içinde size dönüp, tekliflerimizi sunalım.


Bu sayfada yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya açıklama vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamları için poliçenizin genel ve özel şartlarının okunması tavsiye edilir.